| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Zonneheiblok |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Hydraulische Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Zonnepaneelchauffeur, schroefpaneelchauffeur, pilootmachine |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Boordiameter | 90400mm |
| Naam van het product | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Naam | Vervaardiging van elektrische voertuigen |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| motorvermogen | 78kw |
| Productnaam | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |