| Naam van het product | Ground Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Pile Driver Machine, Solar Pile Driver, Schroef Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Schroef Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Solar Pile Driver, Hydraulische Pile Driver, Pile Driving Machinery |
| Voordelen | Snel rijden, snel lopen en klimmen. |
| Toepassing | Solar Photovoltaic, Guardrail Foundation Engineering Construction |
| Model | SRP536 |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefpilchauffeur, zonnepilchauffeur, hydraulischepilchauffeur. |
| Voordelen | Hoog loop- en klimvermogen,hoge bedrijfsdoeltreffendheid |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Foundation Engineering, Constructiewerkzaamheden |
| Model | SRP536 |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Dieselschroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motor merk | Xichai |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motormerk | XICHAI |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Luchtverbruik | 31-29 m2/min 36,5-32 m2/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |