| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
| Vermogen ((w) | 85 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 300 meter |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 73KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 68kw |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 68kw |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |