| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 300500m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 300500m |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallaties van waterputten |
|---|---|
| Macht (w) | 92KW |
| Luchtconsumptie | 1836m ³ /min |
| Toepassing | de boring van de waterput |
| Naam | de boringsinstallatie van de waterput, Draagbare Pneumatische Boringsinstallatie |
| type | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | Boormachine |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk ((Bar) | 0,5-0,7 mpa |
| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |