| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Toepassing | Mijnbouwproject, waterput |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit van de brandstoftank | 360L |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 10 m |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 194kw |
| Air consumption | 17m³/min |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Motor power | 194KW |
| Air consumption | 17m³/min |
| Total displacement | 8.3L |
| Productnaam | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Waterput luchtcompressor machine |
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Toepassing | Waterput |
| Motormerk | YUCHAI |