| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Nominale snelheid | 2200rpm |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |