| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Stroombron | Diesel |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Power Source | Diesel |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Werkdruk | 25 bar, 34 bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Naam van het product | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Boordiepte | 50-70m |
| Naam van het product | Boren Ri |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Naam van het product | Boren Ri |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Naam van het product | Boren Ri |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Naam van het product | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 122 kW/142 kW |
| Boringdiameter | 45-102 mm, 45-64 mm |