| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | Roterende paalboorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |