| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |