| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Kleine schroefluchtcompressor |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Kracht | 41 kW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Zonneheiblok |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogensoort | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 16.2kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |