| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | boorinstallatie,boorinstallatie voor hydraulische kernboorinstallaties |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | kernboormachine, kernboormachine, |
|---|---|
| Naam | Draagbare boormachine voor kernboringen,hydraulische boormachine voor kernboringen |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine,Hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Draagbare kernboormachine, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | diamantenkernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kernboormachine, Kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine, Hydraulische kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines,Core-boorapparatuur |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine, kernboormachine, kernboorapparatuur |
|---|---|
| Naam | Tunnelboormachine, hydraulische kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch Heiblok |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotormacht | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Vervaardiging van stalen,Zonne stalen |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotormacht | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotormacht | 70KW |