| Productnaam | De geologische Installatie van de Kernboring |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 73KW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten, kernboorinstallatie, boorinstallatie met omgekeerde circulatie |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Naam van het product | Boren Ri |
|---|---|
| Naam | Top Hammer boorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 194kw |
| Liftkracht | 21KN |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Stroom | 264Kw |
| Stroomtype | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Hefkracht | 18kn |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |