| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines, kernboorapparatuur |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 600 meter |