| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3 m |
| Motor | Yuchai |
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | DTH-Boringsmachine |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Productnaam | Dril machine |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 306 kW |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |