| Product Name | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Applicatie | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Motormerk | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Kleine schroefluchtcompressor |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Kracht | 41 kW |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Kleine schroefluchtcompressor |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Capaciteit van de brandstoftank | 75L |
| Product name | Mini Air Compressor For Sale |
|---|---|
| Mamie | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motormacht | 18.5 kW |
| Luchtlevering | 4 m3/min |
| Product name | Mini Air Compressor For Sale |
|---|---|
| Mame | Piston Air Compressor |
| Power source | Diesel |
| Motor power | 18.5kw |
| Air Delivery | 4m3/min |