| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Productnaam | diamantenkernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Type | Kernboormachine |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Type | Kernboormachine |
| Product name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |