| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | de pneumatische machine van de rotsboor |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | de pneumatische machine van de rotsboor |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | de pneumatische machine van de rotsboor |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | de pneumatische machine van de rotsboor |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |