| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 600 meter |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |