| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Dieselschroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motor merk | Xichai |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,55 m3/min |
| Motorvermogen | 4KW/5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,7 m3/min |
| Motorvermogen | 5.5KW/7.5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,7 m3/min |
| Motorvermogen | 5.5KW/7.5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,7 m3/min |
| Motorvermogen | 5.5KW/7.5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |