| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Zonneheiblok |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Naam van het product | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Naam | Vervaardiging van elektrische voertuigen |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| motorvermogen | 78kw |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Hydraulische Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Zonnepaneelchauffeur, schroefpaneelchauffeur, pilootmachine |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Boordiameter | 90400mm |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Roterende schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Dieselmotor | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Productnaam | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motor power | 264kw |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |