| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 25 bar |
| Air End | Tweefasencompressor |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch Heiblok |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotormacht | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Betonmachine | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Beton bespuiten, tunnelbouw |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Min.Radius van het draaien | 6200mm |
| Naam van het product | Stallingsmachine, hydraulische stallingsmachine |
|---|---|
| Naam | Solar Pile Driver, Ground Pile Driver, Pile Driving Rig |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, constructie van snelwegrail |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Vermogensoort | Diesel |