| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine,Crawler Waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 306 kW |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Toepassing | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Naam van het product | Betonmachine |
|---|---|
| Betonmachine | Beton bespuiten, tunnelbouw |
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Scale-boorapparaat |
| Toepassing | Tunnel |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | Yanmar |