| Productnaam | Ondergrondse jumbo boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Jumbo boorinstallatie |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 41-76 mm |
| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |
| Naam van het product | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 122 kW/142 kW |
| Boringdiameter | 45-102 mm, 45-64 mm |
| Productnaam | Ondergrondse jumbo boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Jumbo boorinstallatie |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 41-76 mm |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Scale-boorapparaat |
| Toepassing | Tunnel |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | Yanmar |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Scale-boorapparaat |
| Toepassing | Tunnel |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | Yanmar |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 500m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 500m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 600m |