| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3 m |
| Motor | Yuchai |
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Macht (w) | 74KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |