| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch Heiblok |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotormacht | 70KW |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Zonneheiblok |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Vermogensoort | Diesel |