| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 56.5kw |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 56.5kw |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| motor | Yanmar |