| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Boormachine voor het nemen van bodemmonsters |
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntieHoge prestaties,draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | kern boormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Groundproofing Drilling Rig |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Kernboormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Kernboormachine,Hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Draagbare kernboormachine, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Sonic Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Sonische boormachine, boorput, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((W) | 160kW |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Bodemonderzoeksboormachine, kernmonsteringsboormachine |
| Kenmerken | Draadloze afstandsbediening, hoge boorefficiëntie, draagbaar |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Bodemonderzoek boorplatform, kernmonsteringsboorplatform |
| Kenmerken | Draadloze afstandsbediening, hoge boorefficiëntie, draagbaar |
| Vermogensoort | Diesel |