| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Machtstype | Diesel |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Machtstype | Diesel |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 269KW |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Machtstype | Diesel |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |