| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 25 bar |
| Air End | Tweefasencompressor |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 25 bar |
| Air End | Tweefasencompressor |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |