| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsapparatuur |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 85 kW |
| Boordiepte | 300m |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Solar Pile Driver, Pile Drilling Rig |
|---|---|
| Naam | Vervaardiging van elektrische voertuigen en elektrische voertuigen |
| Voordelen | Pile booringen in verschillende hoeken, gecentraliseerd operatie controle platform. |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Model | SRP536 |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driving Rig, Solar Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische pijlchauffeur, schroefpijlchauffeur, pijlboormachine |
| Voordelen | hoog efficiënt, gecentraliseerd besturingsplatform |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, Foundation Construction Wor |
| Kenmerken | Hydraulische besturing, snelle snelheid |
| Productnaam | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Pile Driving Rig |
|---|---|
| Naam | Solar Pile Driver, Hydraulische Pile Driver, Ground Pile Driver |
| Voordelen | hoge efficiëntie, handige schakeling, snelle snelheid |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, Foundation Construction Wor |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Productnaam | Pile Driver Machine, Pile Driver, Hydraulische Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Schroefpilder, zonne-pilder, pilootrijtuigen |
| Voordelen | Fast Pile Driving Speed, gecentraliseerd operationeel besturingsplatform. |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, Foundation Construction Werken |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Naam van het product | Stallendrijvermachine, stallendrijver, stallendrijvende apparatuur |
|---|---|
| Naam | Schroefpilchauffeur, zonnepilchauffeur, pilchauffeur. |
| Voordelen | hoge efficiëntie, handige schakeling,gecentraliseerd besturingsplatform |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering, Foundation Construction Werken |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Ground Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische stapelchauffeur, schroefstapelchauffeur, stapelstuwingsapparatuur |
| Toepassing | Ingenieursonderneming |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Kracht | 73.5KW |