| Productnaam | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Bronwater Boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 95kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Naam | De Installatie van de waterboring/diep de Installaties van de Waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Schroef Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische stapelchauffeur, stapelchauffeursapparatuur |
| Toepassing | Ingenieursonderneming |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Kracht | 73.5KW |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |