| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Product name | core drilling rig ,Core Drilling Machine,core drilling equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 58kw |
| Boringdiepte | 500 miljoen |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |