| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Naam | De Boringsmachine van de waterput |
|---|---|
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Naam van het product | DTH boorplatform, Hydraulisch boorplatform, |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboorapparatuur |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 115152mm |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |