| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Bodemonderzoeksboormachine, kernmonsteringsboormachine |
| Kenmerken | Draadloze afstandsbediening, hoge boorefficiëntie, draagbaar |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | DTH-boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 298kw |
| Boringdiameter | 140-190 mm |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 75 kW |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Yuchai |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |