| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, geïntegreerde boorexploitatie |
|---|---|
| Naam | Crawler boormachine,DTH boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | waterput booreiland mobiel booreiland, boorput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 82KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power type | Diesel |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Naam van het product | dth boringsmachine |
|---|---|
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |