| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
|---|---|
| Naam | Kernboormachine |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
|---|---|
| Naam | Kernboormachine |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 68kw |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Waterput boorinstallatie, waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Boringdiameter | 325 mm |