| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnels, boorputten, mijnbouwprojecten, bouwwerkzaamheden |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | WEICHAI |
| Productnaam | Kernboormachine,Hydraulische boormachine |
|---|---|
| Naam | Boringsinrichting voor de bemonstering van de kern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbaar |
| Naam van het product | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | Voorzieningen voor het boren van waterputten, crawler waterputboring |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten, boormachine voor waterputten |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |