| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Naam van het product | Booreiland |
|---|---|
| naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Toepassing | Tunnels, boorputten, mijnbouwprojecten, bouwwerkzaamheden |
| Het boren diepte | 100m |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Yuchai |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Yuchai |