| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 73.5KW |
| motor | Yuchai |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| type | Kernboormachine |
| trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogensoort | Diesel |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90400mm |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Luchtconsumptie | 15~17 m3/min |
| Werkdruk | 1.0-1.7Mpa |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Macht (w) | 78kw |
| Het boren diepte | 10m |
| Boordiameter | 90-400mm |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Productnaam | De Boringsinstallaties van waterputten |
|---|---|
| Macht (w) | 92KW |
| Luchtconsumptie | 1836m ³ /min |
| Toepassing | de boring van de waterput |
| Naam | de boringsinstallatie van de waterput, Draagbare Pneumatische Boringsinstallatie |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Hydraulische Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Zonnepaneelchauffeur, schroefpaneelchauffeur, pilootmachine |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Boordiameter | 90400mm |