| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 60kw |
| Motor | Yunnei |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 142kw |
| Boringdiameter | NQ HK PQ |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het boormateriaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 76kw |
| Motor | Yunnei |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 60kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | goed boren apparatuur |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 60kw |
| Naam van het product | De Installatie van de kernboring |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | Geologische prospectie |
| Kenmerken | Hydraulische besturing, hoge prestaties |
| Machtstype | Diesel |