| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | het boormateriaal van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kracht | 53KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |