| Naam van het product | Pile Driver, Solar Pile Driver, Pile Driver Machine |
|---|---|
| Naam | Vervaardiging van elektrische voertuigen |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| motorvermogen | 78kw |
| Productnaam | Pile Driver, Pile Driver Machine, Solar Pile Driver |
|---|---|
| naam | Fotovoltaïsche piloot, hydraulische piloot |
| Toepassing | Solar Photovoltaic Engineering Constructie, Foundation Constructie |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Vaststaande schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Waterput luchtcompressor machine |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |