| Productnaam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Power (W) | 66 kW |
| Boordiameter | 4176mm |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 70KW /90KW /132KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 70KW /90KW /132KW |
| Het boren diepte | 400m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 500m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine,Crawler Waterputboringsmachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Waterputboorinstallatie, boorgatboormachine / waterputboorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 132KW/165KW |
| Het boren diepte | 600m |