| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Po-elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Machtstype | Elektrisch |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motormacht | 5,5 kW |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbaar |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Kolen, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |