| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| Type | Kernboormachine |
| Trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |