| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | De Boringsinstallaties van waterputten |
|---|---|
| Macht (w) | 92KW |
| Luchtconsumptie | 1836m ³ /min |
| Toepassing | de boring van de waterput |
| Naam | de boringsinstallatie van de waterput, Draagbare Pneumatische Boringsinstallatie |
| type | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | Boormachine |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk ((Bar) | 0,5-0,7 mpa |
| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |
| Productnaam | booreiland voor waterputten |
|---|---|
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
| Vermogenstype | Diesel |
| vermogen(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Boordiepte | 300m |