| Naam van het product | Beton bespuiten, tunnelbouw |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Vermogen van de elektrische motor 37/45 kW ((hoogte) | 37/45KW (hoogte) |
| Dieselmotormacht | 59KW |
| Min.Radius van het draaien | 6200mm |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Stroombron | Diesel |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Power Source | Diesel |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Werkdruk | 25 bar, 34 bar |