| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |