| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Top Hammer DTH-boorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Naam van het product | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kernboormachine,roterende kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines, kernboorapparatuur |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboringsinrichting, Kernmonsterboringsinrichting |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Naam van het product | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | boorinstallatie,boorinstallatie voor hydraulische kernboorinstallaties |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |