| Naam van het product | kernboormachine, kernboormachine, |
|---|---|
| Naam | Draagbare boormachine voor kernboringen,hydraulische boormachine voor kernboringen |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine,Hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Draagbare kernboormachine, kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | diamantenkernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kernboormachine, Kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine, Hydraulische kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kleine kernboormachines,Core-boorapparatuur |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Kernboormachine, kernboormachine, kernboorapparatuur |
|---|---|
| Naam | Tunnelboormachine, hydraulische kernboormachine |
| Type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Naam van het product | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 122 kW/142 kW |
| Boringdiameter | 45-102 mm, 45-64 mm |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | roterende boringsmachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |